Volná pracovní pozice PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA

22.11.2021

A DOMA z. s. je neziskovou organizací, která již 14 let realizuje sociální službu osobní asistenci a inovativní projekty pro rodinné pečující v Praze. V rámci Operačního programu Zaměstnanost, hledáme do projektu Dva životy-Praha II (podpora pečujících)

PROJEKTOVÉHO MANAŽERA/KU

Pracovní náplň:

  • Řízení projektového týmu (rodinný průvodce a konzultant pro odlehčení)
  • Vedení porad multidisciplinárního týmu odborníků
  • Sledování plnění indikátorů v klíčových aktivitách
  • Zpracování měsíčních výkazů pro finančního manažera
  • Zadávání podpory cílové skupiny do systému IS ESF
  • Psaní průběžných a závěrečných zpráv o realizaci projektu
  • Kontrola depeší a komunikace s řídícím orgánem

Požadavky:

  • Vzdělání vysokoškolské, vyšší odborné nebo středoškolské
  • Podmínkou jsou zkušenosti s realizací a řízením evropských projektů
  • Práce v programu IS KP14
  • Manažerské dovednosti, řízení menšího týmu lidí

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Práci na ŽL nebo DPP na dobu určitou do 31. 6. 2023
  • PC a služební telefon.

Zájemce o tuto pozici žádáme o zaslání CV a motivačního dopisu do 3. 12. 2021. V případě informací kontaktujte pí Jeřábkovou, tel. 723 831 390, e-mail administrativa@a-doma.cz.